Rada parafialna wraz z ksiedzem proboszczem informuje, że kwota zebrana do puszek, w sklepach w ubiegłym tygodniu wyniosła 270 złotych,w sumie zebrano 1160 złotych i 5 euro,o wydatkowaniu pieniedzy  poinformujemy mieszkanców.

Pragniemy również poinfrormowac, że zakończony został pierwszy etap remontu kaplicy na cmentarzu,wyburzone zostały schody i wybudowano nowy podest jak i schody prowadzące do kaplicy.koszt prac wyniósł  20 tysiecy 500 zlotych,z tego wykonawca ofiarowal 500 złotych na potrzeby parafii za co dziekujemy.

Zostały zamówione barierki, jak również przeprowadzono

konsultacje odnośnie wymiany pokrycia dachowego wraz z wykonaniem zadaszenia nad podestem.

Na ukończeniu są sprawy związane z  dokumentacją potrzebną do założenia książek obektów, tak koscioła, jak i budynku dawnej kaplicy.

Pragniemy podziękowac za przeglądy i protokoły, kominiarskie Panu Stanisławowi Kawuli ,oraz pożarnicze Panu Adamowi Borowcowi ,prace te zostały wykonane za przysłowiowe Bóg Zapłać.

Dodatkowo zostały przeprowadzone przeglady instalacji elektrycznej oraz odgromowej.

Ksiązki obiektów beda stanowić główną dokumentacje budynków.

Toporzysko.26.03.2022